GCPR

W dniu 28 czerwca 2017r. przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. – st. sierżant Agata Mikołajczyk i posterunkowa Katarzyna Węgrzyn odwiedziły seniorów ośrodka wsparcia znajdującego się w Gorzowie Wlkp. przy ul. Cichońskiego 5.

W dniu 2 czerwca 2017 r. z okazji Dnia Dziecka Seniorzy z Domu Dziennego Pobytu odwiedzili dzieci w Przedszkolu Miejskim nr 18. Dzieci zostały obdarowane słodyczami, jak i ptaszkami z brystolu wykonanymi własnoręcznie przez seniorów.

Seniorzy z Domu Dziennego Pobytu przy ul. Cichońskiego 5 przyłączyli się do Ogólnopolskiej akcji „Czysty Aniołek”. Zakupili środki czystości oraz artykuły higieniczne, które zostaną przekazane najbardziej potrzebującym dzieciom.

Uczestnicy Ośrodka Wsparcia przy ul. Cichońskiego 5 w Gorzowie Wlkp. jak co roku świętowali najpiękniejsze majowe święto, Dzień Matki, w sposób wyjątkowy.

W dniu 25.05.2017r. seniorów odwiedziły dzieci z gorzowskiego Przedszkola Nr 18, które przedstawiły różne scenki i wierszyki związanymi z wiosną.