ul. Walczaka 42 blok 2, 66-400 Gorzów Wlkp.
tel. 95 715 13 60, fax 95 715 13 87
ArrowArrow
ArrowArrow
PlayPause
XX Lubuski Tydzień Seniora już za nami
Slider

          W dniach 8-13 października 2018 r. odbyły się obchody XX Lubuskiego Tygodnia Seniora w Gorzowie Wielkopolskim. Świętowanie rozpoczęło się uroczystą Mszą Świętą w parafii p.w. Św. Antoniego Padewskiego i Św. Stanisława Kostki;
w intencji wszystkich Seniorów.

          W dniu 03.10.1983 r. w Naszym Mieście powstał Dom Dziennego Pobytu dla osób dla których wiek nie stanowi przeszkody do bycia aktywnym. Właśnie minęło 35 lat od jego powstania więc to doskonała okazja by przypomnieć jego historię, historię ludzi którzy w nim pracowali i Seniorów, dla których powstał ten Dom.

          Kilkudziesięciu gorzowskich Pionierów oraz „Dzieci wojny” wyjechali w poniedziałek 24.09.2018 r. , tak jak i w poprzednich latach, nad jezioro Długie, w ramach projektu „Ocalić od zapomnienia”

           Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Solidarności z Osobami Chorymi na Schizofrenię oraz Światowego Dnia Osób z Chorobą Alzheimera Gorzowskie Centrum Pomocy Rodzinie składa wszystkim chorym, ich rodzinom oraz osobom z nimi pracującymi, wielu słonecznych dni pełnych siły oraz cierpliwości do walki z chorobą.

          Gorzowskie Centrum Pomocy Rodzinie w partnerstwie Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. realizuje projekt ,, Pokonać przemoc ” w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie”.

               Na dzień 10 września 2018 r. Prezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego zwołał I posiedzenie Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych,