ul. Walczaka 42 blok 2, 66-400 Gorzów Wlkp.
tel. 95 715 13 60, fax 95 715 13 87
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
PlayPause
Slider

Pomimo trwającego stanu pandemii COVID-19 pracownicy Działu Rehabilitacji Społecznej Gorzowskiego Centrum Pomocy Rodzinie udzielają telefonicznie oraz osobiście niezbędnych informacji na temat możliwości otrzymania dofinansowania ze środków PFRON czy też realizowanych w tym zakresie programach.

 1

Ubiegłego roku odbył się zorganizowany przez Gorzowskie Centrum Pomocy Rodzinie piknik pod hasłem „Siła jest w Nas” w trakcie którego każdy z uczestników mógł uzyskać interesujące go informacje o możliwościach otrzymania dofinansowania ze środków PFRON. Obecnie przez trwający stan pandemii nie mogło odbyć się podobne przedsięwzięcie, jednakże nie poddajemy się realizując hasło przewodnie „Siła Jest w Nas” między innymi przy zachowaniu bezpiecznych zasad przekazujemy każdej zainteresowanej osobie materiały informacyjne.

2    3

Zachęcamy również osoby zainteresowane złożeniem wniosku o dofinansowanie z PFRON do korzystania z programu internetowego Systemu Obsługi Wsparcia (SOW).

4

5

Wychodząc naprzeciw osobom z niepełnosprawnościami mającymi problemy z wejściem do siedziby Gorzowskiego Centrum Pomocy Rodzinie przy ul. Walczaka 42, Dyrektor Centrum zadbała o to, aby osoby te nie musiały pokonywać dodatkowych barier i w tym celu na ścianie budynku zamontowany został domofon za pomocą, którego możemy skontaktować się
z pracownikiem interesującego nas działu, który zejdzie do nas i przyjmie np. wniosek.

6   7