ul. Walczaka 42 blok 2, 66-400 Gorzów Wlkp.
tel. 95 715 13 60, fax 95 715 13 87
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
PlayPause
Slider

          W dniu 24.10.2019 r. w Auli im. Andrzeja Bączkowskiego Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień ogólnopolskiego konkursu "Projekt socjalny dla rodziny" organizowanego w ramach projektu "Nowe specjalności II stopnia specjalizacji w zawodzie pracownik socjalny odpowiedzią na nowe wyzwania".

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że projekt socjalny "Z mamą i tatą razem spędzać czas" zajął II miejsce w ramach ww. konkursu. Pracownicy GCPR odpowiedzialni za realizację projektu, Joanna Ładziak, Renata Dzikowska, Emilia Waberska wraz z koordynatorem Moniką Sułkowską oraz Dyrektorem GCPR, Beatą Kulczycką, udały się do Stolicy by osobiście odebrać nagrodę z rąk podsekretarza stanu Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Pana Marcina Zielenieckiego. 
          To nie pierwszy raz kiedy innowacyjne projekty i działania pracowników Gorzowskiego Centrum Pomocy Rodzinie zostają zauważone i nagrodzone przez Ministerstwo. Takie wyróżnienia i podziękowania dodają skrzydeł pracownikom tut. Centrum i napędzają do jeszcze większej aktywności na rzecz mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym koleżankom i życzymy dalszych sukcesów.